GVB 125 jaar
Leesduur 2 minuten

Peter Meijer en Riet Schroven benoemd in de RvC van GVB

Op 19 maart 2025 heeft de algemene vergadering van aandeelhouders van GVB Peter Meijer herbenoemd en Riet Schroven benoemd als leden van de raad van commissarissen (RvC) van GVB Holding NV. GVB is blij met de herbenoeming van Peter Meijer en de komst van Riet Schroven.

Tweede termijn voor Peter Meijer

Peter Meijer is voor een tweede termijn van vier jaar herbenoemd. Hij zit sinds eind 2020 in de RvC. In de afgelopen jaren heeft hij grote inzet en betrokkenheid bij GVB getoond. Tijdens zijn eerste termijn hebben de concessie, het OV-governancetraject, en de nieuwe structuur van GVB veel van zijn aandacht gevraagd. Meijer heeft veel organisatorische kennis, concessiekennis, medezeggenschapskennis, en OV-kennis, waaronder de assets- en infrakant. Deze kennis en ervaring is erg waardevol.

Eerste termijn voor Riet Schroven

Riet Schroven is voor een eerste termijn van vier jaar benoemd. Zij volgt Dirk Anbeek op, die op 14 december 2024 is teruggetreden. Schroven heeft veel ervaring in strategie, corporate finance en operaties bij grote organisaties, vooral in de infrastructuur en het openbaar vervoer. Haar ervaring als executive zijn zeer relevant. Ze heeft gewerkt bij NS en ProRail. Bij laatste organisatie was zij directeur Projecten en lid van het Executive Committee. Haar expertise op het gebied van activa, onderhoud, infrastructuur, en kennis van grote projecten en publieke stakeholders is erg belangrijk voor haar rol bij GVB.

De benoemingen van Peter Meijer en Riet Schroven lopen tot 19 maart 2029.

© GVB march 2025