Van woensdag 19 t/m zondag 30 maart wordt alweer de 28e editie van Roze Filmdagen georganiseerd en jij kan erbij zijn. We mogen 5 x 2 toegangskaarten weggeven. Meld je uiterlijk zondag 23 februari aan via deze link om kans te maken op de 2 tickets.
Roze Filmdagen is het grootste, langst lopende, breedst geprogrammeerde en meest succesvolle LHBTQ-filmfestival in de Benelux. In een wereld die bang lijkt te zijn voor diversiteit en waarin de veiligheid van
LGBTQ+’ers steeds minder zeker is, biedt het festival met trots een sterk programma aan queer verhaalvertelling die de gehele gemeenschap beslaat.
Het festival is open en inclusief. Tijdens het festival worden in het Ketelhuis niet alleen films vertoond, maar is er ook ruimte voor gesprekken over cultuur en diversiteit. Het festival wordt in 2025 voor de 28e keer georganiseerd en is, na Pride Amsterdam, het grootste LHBTQ-event van Amsterdam.
Ook in 2025 is er een divers randprogramma waar Roze Filmdagen naast online talkshows bezoekers voorstelt aan nieuwe vormen van verhaalvertelling in de vorm van films in virtual reality en een expositie.
GVB is ook dit jaar mediapartner van Roze Filmdagen.
Voor meer informatie over het festival bezoek je rozefilmdagen.nl